Spēļu noteikumi

Spēļu noteikumi

...

Piedaloties spēlē, dalībnieki apliecina, ka ir iepazinušies ar spēļu noteikumiem un pilnībā uzņemas atbildību par spēju tos ievērot, kā arī par savu veselības stāvokli; apliecina, ka necels pretenzijas pret pasākuma organizatoriem saistībā ar spēles laikā nozaudētām lietām vai gūtajām traumām, kuru iemesls ir pašu dalībnieku nevērība, apstākļu nenovērtēšana un/vai citu dalībnieku vaina.   

SPĒĻU NOTEIKUMI

Dalībnieku skaits vienā komandā nevar pārsniegt 6 personas. Pasākuma organizatori var noteikt arī mazāko dalībnieku skaitu vienā grupā atbilstoši spēļu specifikai.

Bērni līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) var piedalīties spēlē tikai kopā ar vecākiem, aizbildņiem vai citu pieaugušo pavadījumā.

Dalībniekiem jāierodas ne vēlāk kā 10 minūtes pirms rezervētā laika sākuma, lai noklausītos instruktāžu un nepieciešamības gadījumā - pārģērbties. Ierodoties vēlāk par 20 minūtēm no spēles sākuma, nauda par pakalpojuma apmaksu netiek atgriezta, bet administrators patur tiesības nepielaist dalībniekus pie spēles. Šajos gadījumos, administratoram un dalībniekiem savstarpēji vienojoties, spēle tiek pārnesta uz citu laiku, bet, ja tas nav iespējams – tiek atcelta vispār.

Pakalpojuma apmaksu iespējams veikt skaidrā naudā vai ar Visa, Maestro, Mastercard kredītkartēm (uz vietas vai internetā; sadarbībā ar AS LatCard), PayPal sistēmu. Par sniegtajiem pakalpojumiem jānorēķinās pirms spēles uzsākšanas.

Rezervāciju iespējams atcelt ne vēlāk kā 24 stundas pirms spēles sākuma. Ja rezervācija tiek atcelta vēlāk, kā arī neierašanas gadījumā pasākuma organizatori neatgriež par pakalpojumu veikto maksājumu. Ja rezervācija tiek atcelta 24 līdz 48 stundām  pirms spēles sākuma, pasākuma organizatori ietur par pakalpojumu veikto maksājumu 50% apmērā, bet, ja rezervācija tiek atcelta pirms 48 stundām pirms spēles sākuma, maksājums tiek atgriezts pilnā apmērā. Rezervācijas atcelšana var tikt veikta tikai QuestLab darba laikā.

Spēles laikā aizliegts izmantot mobilos telefonus, kā arī veikt audio- un video- ierakstus. Bez iepriekšējas saskaņošanas ar pasākumu organizatoriem aizliegts uzņemt un publicēt bildes.

Katrs dalībnieks personīgi atbild par viņam uzticēto spēles inventāru un tā saglabāšanu pilnā tā vērtības apjomā. Sabojāta vai nozaudēta inventāra gadījumā dalībnieks sedz radušos zaudējumus pasākumu organizatoriem.

Uzņēmuma telpās dalībniekiem aizliegts smēķēt un atrasties alkohola vai citu apreibinošo vielu reibumā. Tāpat ir aizliegts skriet, spiesties, grūstīt, stumt vai vilkt citus, kā arī kauties. Pārkāpjot šo noteikumu, dalībnieki var tikt izraidīti no telpām, nesaņemot atpakaļ naudu par samaksāto spēli.


Spēļu pasūtīšanas un apmaksas noteikumi.


Visas spēļu cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.  

Norēķinu kārtība:

Spēļu pasūtīšanai sadaļā „Rezervācija”:

-       Ir jāizvēlas Jūs interesējošs spēles datums un laiks;

-       Ir jāievada personas dati (vārds, telefons, e-pasts, fiziska/juridiska persona);

-       Ir jāizvēlas maksājuma veids (ar skaidru naudu/bankas pārskaitījumu/internetbanku/karti);

-       Ir jāatzīmē, ka esat piekritis spēļu noteikumiem un nosacījumiem;

-       Jāapstiprina pasūtījums.

Sadaļā Grozs Jūs varat veikt labojumus vai atcelt pasūtījumu.

Apstiprinot pasūtījumu, uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet rēķinu.

Dāvanu kartes Jūs varat izvēlēties kā atsevišķu pasūtījumu sadaļā „Dāvanu kartes”. Viena dāvanu karte derīga vienai spēlei jebkurā laikā. Jums ir iespēja izvēlēties dāvanu kartes piegādes veidus: pa e-pastu vai ar kurjeru, ja piegādes vieta atrodas Latvijā (pakalpojuma maksa eur 4.00 neatkarīgi no rajona/pilsētas).

Pasūtīt spēles var arī telefoniski, piezvanot (+371) 26295074 vai pa e-pastu info@questlab.lv, nosūtot spēļu skaitu un personas datus.

Norēķinu veidi:

- Ar bankas pārskaitījumu (pieslēdzoties savai internetbankai). Jūs veicat apmaksu saskaņā ar rēķinu, kurš ir nosūtīts uz Jūsu e-pastu;

- Ar internetbanku (Swedbank, SEB, Citadele, Norvik). Maksājumu par pakalpojumu veicat ar internetbankas starpniecību (sadarbībā ar AS LatCard);

- Ar debetkarti vai kredītkarti online (piedāvā norēķinus ar VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO un MASTERCARD norēķinu kartēm sadarbībā ar AS LatCard).

- Ar debetkarti vai kredītkarti uz vietas (piedāvā norēķinus ar VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO un MASTERCARD norēķinu kartēm).

- Skaidrā naudā (EUR).

 

Atteikuma tiesības:

Jums ir tiesības atcelt rezervāciju saskaņā ar Spēles noteikumu nosacījumiem (sk.sadaļu „Spēļu noteikumi”).

Jums ir tiesības atkāpties no dāvanu kartes iegādes 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt to administratoram.

Atcelt rezervāciju vai atkāpties no dāvanu kartes iegādes var klātienē, iepriekš brīdinot (+371) 26295074 vai pa e-pastu info@questlab.lv

Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Ja dāvanu karte ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts, QuestLab patur tiesības pircējam atteikt atgriezt pirkuma maksu.

 

Ja klientam, kurš pasūtījis spēli vai iegādājies dāvanu karti QuestLab, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama.

 

 

Privātums:

 

QuestLab aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības.

Jūsu personīgā informācija (vārds, e-pasta adrese, Kontakttālrunis) ir nepieciešama pasūtījuma apstrādei, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumus, īstenotu servisu un sniegtu jums atbalstu. Jūsu personīgajai informācijai ir konfidenciāls raksturs, un tā netiek izpausta trešām personām.

 

QuestLab pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa likums.

 

QuestLab veic visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

 

Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

 

 

Mēs vienmēr atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!