Jūsu svētki

Jūsu svētki

Vai vēlaties unikālus svētkus? Dzimšanas diena, korporatīvs pasākums, izlaidums, vecpuišu vai vecmeitu ballīte, jebkurš cits notikums var kļūt par neaizmirstamo piedzīvojumu.

Piedzīvojumu spēles, jeb kvesti ir aizraujoša un neparasta izklaide. Bērniem tā ir iespēja būt radošiem, savām acīm redzēt objektu un dabas parādību likumsakarības, iejusties Šerloka Holmsa, zinātnieka, kapteiņa vai kāda cita varoņa lomā. Pieaugušajiem tā ir iespēja pārbaudīt savus spēkus ierobežotā laikā un telpā, sacensties ar kolēģiem, saliedēt kolektīvu, dažādot pelēkās dienas.

„Pazudušā kapteiņa istaba”, pēc sabiedrībā esošās leģendas, ir nolādēta. Baumo, ka neviens, kas tajā ienācis, nav atgriezies…

„Eksperiments” piedāvā iespēju piedalīties zinātniskā eksperimentā, lai izstrādātu pretindi pret bīstamo epidēmiju un glābtu apkārt esošos cilvēkus.

- „Detektīvs” ir pārbaude īstiem pētniekiem un izsekotājiem, tā ietver secīgus soļus, no kuriem katrs ir jāpamato...

Dekorētas istabas, kurās var spēlēt līdz 20 pieaugušajiem/30 bērniem vienlaicīgi.

Izbraukuma kvesti: "Detektīvs", "Kapteiņa pīpe", "Karaļa noslēpkavošana", "Gleznotājs", "Filozofu akmens", "Kaķi un viņu dzirnavnieks", "Spiegu spēles" un citi (kas ideāli der viesu izklaidēšanai kāzās un citās svinībās). Dalībnieku skaits var sasniegt 600 personas vienlaicīgi.

Tāpat piedāvājām nomāt atsevišķu zāli ar ietilpību līdz 30 personām, svētku galda klāšanu. Ēdienkarte ir pieejama ŠEIT

Papildu opcijas:

  • Sacensību, konkursu ar apbalvošanu organizēšana (var ar medaļām, kausiem);
  • Pieredzējušu animatoru pakalpojumi (latviešu, krievu, angļu valodās);
  • Bodyart speciālista pakalpojumi;
  • Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi;
  • Svētku galda klāšana (uzkodas un citi ēdieni);
  • Dekorācijas;
  • Roku darba ielūgumi u.c.

Laiks: standarta programmai 2-3 stundas.

Cenas ir atkarīgas no izvēlētas programmas, nomāto spēļu istabu skaita un kopējā pasākuma laika.

Ja Jūs vēlaties saņemt sīkāko informāciju par QuestLab piedāvājumu vai Jums ir citi jautājumi par pasākuma organizēšanu, lūdzam sazināties pa tālruni (+371) 26 295 074(+371) 23 779 223 vai e-pastu info@questlab.lv!